Skip to main content

Patrzymy w Twoim kierunku

Misja firmy

W zakresie produktowym, naszą misją jest dostarczanie klientom innowacyjnych produktów termo i hydroizolacyjnych najwyższej klasy, by móc spełniać ich potrzeby w zakresie energooszczędnych i funkcjonalnych rozwiązań.

W zakresie usług dekarskich, naszą misją jest dążenie do doskonałości i precyzji wykonawstwa na każdym poziomie naszych działań dla klientów i bycie postrzeganą, jako lider kompetencji i profesjonalizmu w branży dekarskiej.

Wizja firmy

Chcemy być najbardziej rozpoznawalną i polecaną firmą w branży innowacyjnych produktów termo i hydroizolacyjnych w Polsce, oferując klientom pewność i bezpieczeństwo dostarczanych im rozwiązań. Chcemy oferować takie rozwiązania w budownictwie, które pozwolą wyeliminować wszystkie potencjalne mostki termiczne.

Doświadczenie

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży dekarskiej i budowlanej. Od wielu lat odpowiadamy na potrzeby klientów z Europy. Staramy się spełniać ich oczekiwania na najwyższym poziomie. Do projektów podchodzimy z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Zaangażowanie

Realizacja powierzonych nam projektów zawsze przebiega pod nadzorem wykwalifikowanych koordynatorów z branży dekarskiej. Proces ten, przebiega w porozumieniu i w zgodzie z wytycznymi firm zlecających.

Odpowiedzialność

Ważnym elementem naszej pracy, jest odpowiedzialność za terminową realizację celów. Pracujemy szybko i sprawnie, zgodnie z planem działań wykonawczych, dotrzymując zobowiązań. 

Wysoka jakość usług, które dostarczamy i wysoka jakość produktów, które oferujemy, stanowią integralny fundament naszego działania