Skip to main content

Wysokogatunkowe membrany bitumiczne Derbigum

Membrany o najwyższych standardach

DERBIGUM® jest wiodącą marką w Europie dla hydroizolacji dachów płaskich. Jej produkty są długotrwałe, co udowodniono na ponad 40 letnich obiektach z zastosowaniem tychże membran. Według producenta, dach płaski jest czymś więcej niż tylko wodoszczelnym i estetycznym zabezpieczeniem budynku. Bardzo często służy również jako dach zielony lub dach odbijający światło. Produkty DERBIGUM® to produkty klasy premium, która doskonale wpisuje się w szeroki wachlarz potrzeb klienta, zarówno w grupie membran bitumicznych - klasycznych i ekologicznych,  jak i rozwiązań płynnych.

Poznaj niektóre z naszych produktów

Membrany roślinne, ekologiczne, klasyczne

DERBIPURE®

Bezbitumowa papa hydroizolacyjna na bazie składników roślinnych. Wzmacniana jest kompozytem szklano-poliestrowym, impregnowanym powłoką akrylową o wysokim współczynniku odbicia. Funkcjonalność tej papy, jako pasywnego elementu chłodzącego, pozwala na oszczędności energii i ogranicza powstawanie CO2 w czasie istnienia pokrycia dachowego. Dzięki powłoce o neutralnym pH, umożliwia ona recykling wody deszczowej. 

DERBIBRITE NT

Ekologiczna, biała, odblaskowa papa hydroizolacyjna, zawierająca kopolimerowy bitum, co w połaczeniu z najnowszymi technologiami, stanowi o jej wyjątkowości. DERBIBRITE NT wzmocniona jest kompozytem szklano-poliestrowym, impregnowanym powłoką akrylową o wysokim współczynniku odbicia. Funkcjonalność DERBIBRITE NT,  jako pasywnego elementu chłodzącego pozwala na oszczędność energii i ogranicza powstawanie CO2 oraz pozwala na recyrkulację wody deszczowej.

DERBIGUM® NT

Bitumiczna papa hydroizolacyjna z nową technologią ekologiczną, otwiera duże możliwości projektowania dachów ekologicznych. W połączeniu z klejem nakładanym na zimno - DERBIBOND NT i papą DERBIGUM NT - uzyskuje się najbardziej ekologiczne, bitumiczne pokrycie dachu dostępne na rynku. DERBIGUM NT składa się z bitumu hybrydowego uzyskanego z recyklingu starych hydroizolacyjnych pap bitumicznych. Receptura z polimerów zapewnia wyjątkową stabilność, zarówno pod względem technicznym, jak i ekologicznym. W górnej warstwie DERBIGUM NT znajdują się dwa różne wzmocnienia, jedno z włókna szklanego i drugie z włókniny poliestrowej. Dzięki temu, papa ma doskonałą stabilność wymiarową i i wyśmienitą wytrzymałość na rozdarcie i przebicie.

DERBIGUM AR

Klasyczna membrana hydroizolacyjna, modyfikowana APP, odporna na przerastanie korzeni. Mieszanka, która ją tworzy, wzbogaca się o środki chemiczne, uodparniające membranę na przerastanie korzeni. Dzięki temu, może być bezpiecznie używana w systemach zielonych dachów.

Marka DERBIGUM® to...

  • surowce podlegające stałej kontroli w trakcie całego procesu produkcyjnego,
  • doskonała cyrkulacyjność dachów i ich ognioodporność (niemal wszystkich),
  • najlepszy bitumin i najszlachetniejsze polimery, nadające produktom nienaganną jakość,
  • dwa różne wzmocnienia, welon szklany i włóknina poliestrowa, gwarantujące doskonałą stabilność wymiarową i optymalną wytrzymałość.

Chciałbyś kupić produkty marki DERBIGUM®?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę